DW "U Tośki 2" (ul.Sądelska 73)

1. Z pokoi gościnnych zobaczą Państwo niezapomniane widoki Tatr!

Z okien domu wczasowego rozciąga się niepowtarzalny widok na Tatry polskie i słowackie. Ponadto położenie ośrodka w cichej okolicy, daleko od hałaśliwych ulic i zgiełku miasta, zapewni Państwu spokojny i ciekawy wypoczynek. Osoby, które lubią czynnie spędzać wolny czas, także znajdą tutaj coś dla siebie. Mogą skorzystać m.in. z górskich szlaków położonych blisko ośrodka.

2. Ciepłe wnętrza sprawią, że poczują się tu Państwo jak u siebie w domu.

Oferujemy 100 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 2,3 i 4 osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z bieżącą ciepłą i zimną wodą oraz TV. Z okien rozciągają się niepowtarzalne widoki, które zachęcają do ponownych odwiedzin. Zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku przy kominku i TV w świetlicy oraz świetniej zabawy przy barze i bilardzie znajdujących się w naszym ośrodku. Istnieje możliwość organizowania zabaw tanecznych.
Zapraszamy na smaczną domową kuchnię (szwedzki stół)

3. Dla gości oferujemy różne atrakcje.

Dom wczasowy otoczony jest ukwieconym ogrodem. Wewnątrz niego znajduje się plac zabaw dla dzieci, duży grill z zadaszeniem dla wczasowiczów oraz nowy basen. Dom wypoczynkowy posiada także swój własny ogrodzony parking położony z tyłu ośrodka.

Facebook